W świecie bajek odkrywamy Tajemniczy Ogród. Podążamy za Superbohaterem doświadczając magii, poszukując skarbów. ?Poznajemy dobre i złe moce. Kibicujemy Osiołkowi ze Shreka i spiskujemy przeciwko Gargamelowi. Przeżywamy tak silne emocje, że aż W głowie się nie mieści! ? Pewnego dnia pomyśleliśmy, że oprócz doświadczania warto rozumieć. Zadawać pytania, szukać odpowiedzi. Zastanawiać się, jak i dlaczego odczuwamy radość, złość, smutek, zaskoczenie?

“Uwolnij Emocje! czyta dzieciom w Miejscu” to wydarzenie organizowane z myślą o dzieciach w wieku 7 – 9 lat.
?Przeczytałyśmy bajkę, a następnie wspólnie rozmawialiśmy o niej w wartościowy dla wszystkich sposób. Na zakończenie przeprowadziłyśmy krótki warsztat dotyczący omawianego – emocjonalnego – zagadnienia.