o Uwolnij emocje! 2019-07-31T09:58:48+00:00

Projekt „Uwolnij emocje!” zrodził się w kuźni Fundacji Impossible, inkubatora inicjatyw społecznych. Fundacja Impossible otwarta jest na współpracę z każdym, kto chce wpłynąć na swoje otoczenie i zaangażować się w transformacje, co nie gra. Zapraszamy do odwiedzenia strony Fundacji i zapoznania się z jej innymi działaniami, do których należy między innymi doradztwo zawodowe czy walka z podziałami społecznymi. Sami zdecydujmy, co uznajemy za niemożliwe!

Odwiedź stronę Fundacji Impossible

Poznaj bliżej zespół Uwolnij emocje!

Natalia Caban

Idea Uwolnij emocje! zrodziła się w mojej głowie kilka lat temu. Rozwój własnych emocji i pomoc w odkrywaniu świata emocji innym, stał się dla mnie priorytetem. Jako jedna z pierwszych w Europie przeszłam szkolenie International Society for Emotional Intelligence. Zawodowo zajmuję się project managementem i szkoleniami z umiejętności miękkich w firmach.

Paulina Idziak

Jestem studentką psychologii, licencjowaną dziennikarką. Interesuję się głownie psychologią kliniczną, ale też transportem; uwielbiam komunikację miejską (jednak częściej w teorii niż w praktyce). Lubię gotować, chętnie zgłębiam tematykę psychodietetyki. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, dorosłymi. W tym roku odkryłam, że chcę zostać poliglotką.

Sylwia Kohla

Jestem studentką Uniwersytetu SWPS oraz absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Z pasji do psychologii, miłości do najmłodszych i potrzeby niesienia pomocy innym spełniam się jako wolontariusz, przybliżając dzieciom temat emocji podczas cotygodniowych zajęć. Zawodowo prowadzę projekty w branży motoryzacyjnej i działam jako trener wewnętrzny.

Aleksandra Pulcer

Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz absolwentką Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. W Uwolnij Emocje! zajmuję się prowadzeniem warsztatów z dziećmi i pisaniem konspektów zajęć. Aktorsko realizuję się we wrocławskim Teatrze Ej.Aj oraz prowadząc warsztaty teatralne dla grup w różnym wieku

Marta Rokosz

Interesuje mnie świat i to, w jaki sposób funkcjonuje. Lubię prowadzić różnorodne zajęcia dla dzieci, ponieważ w ich trakcie zawsze dowiadujemy się czegoś od siebie nawzajem. Cieszę się, kiedy mogę przekazać im coś na temat otaczającego świata albo ich samych, ale i one potrafią zaskoczyć mnie swoim niezwykłym spostrzeganiem świata i naturalną ciekawością.

Gabrysia Wojnarowska

Od zawsze moim marzeniem była praca z ludźmi. Chciałam im pomagać, wspierać ich i dzielić się moją energią, dlatego też wybrałam psychologię. Prowadząc zajęcia z dziećmi zdałam sobie sprawę jak ogromną radość mi to daje. Jestem wielką miłośniczką Porozumienia Bez Przemocy i staram się je stosować zarówno w pracy z dziećmi, jak i w codziennym życiu.

Iga Zielińska

Jestem psycholożką, edukatorką, wolontariuszką, podróżniczką. Na co dzień, jak w i życiu zawodowym staram się praktykować ideę Porozumienia Bez Przemocy, którego kurs ukończyłam. Każde spotkanie człowiek-człowiek jest dla mnie wartością, a praca z tematyką emocji daje mi ogromną satysfakcję.